0 امتیاز
1 پاسخ 88 بازدید

این شرط رو برای جستجو در دیتابیس نوشتم ولی کار نمی کنه. میخواستم یه شرط ture و false بزارم. در صورتی که ... 0) { return true; } else { return false; }...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط Mr.Sharp (192 امتیاز) 9
0 امتیاز
1 پاسخ 97 بازدید

سلام دوستان از لینک زیر بنده dll رو دانلود کردم http://www.w3-farsi.com/ ... این خطا رو میده. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط رضا بگ زاده (104 امتیاز) 3
0 امتیاز
2 پاسخ 124 بازدید

سلام , درود . با توجه به ارائه نسخه جدید Stimulsoft پس از نصب در vs2017 زمانیکه قصد اجرای طراح ... دارم پیغام زیر نمایش داده میشه و نمیشه کاری کرد...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط vb341 (3,062 امتیاز) 1
0 امتیاز
1 پاسخ 79 بازدید

با سلام خدمت اساتید و دانشجویان عزیز می خواهم یک ستون در radgridview ایحاد کنم که از نوع ... مقادیر آیتم ها خیلی مهمتره هم value member شان...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط kiani473 (104 امتیاز) 3
0 امتیاز
1 پاسخ 75 بازدید

سلام به همه دوستان کسی میدونه چطور میشه روی پیکچر باکس زوم کرد من توی پیکچر باکسم تصویری دارم که ... زوم کرد ممنون میشم کسی بتونه راهنمایی کنه......

سوال پرسیده
در C#.NET توسط arsalan-ev (477 امتیاز) 5 20 56
0 امتیاز
1 پاسخ 36 بازدید

من برای unzip کردن یه مشکلی دارم. فایل ها رو با کد زیر اکستکرت می کنم. ولی مشکلی اینکه اگر در ... zip.ExtractAll(myRootPath); File.Delete(x); } } }...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 37 بازدید

من می خوام در یک صفحه وب، به عنوان مثال این صفحه روی دکمه play کلیک کنم. بعد ... ("click"); string pageSource = webBrowser1.DocumentText;...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 88 بازدید

سلام نمیدونم جریان چیه و چه خبر شده اینجا قبلا خوب سوالات جواب داده میشد ولی نمی دونم این ... اینجاست . پس خواهش میکنم کمکم کنید . ممنون میشم...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط sh7tir (197 امتیاز) 6 20
0 امتیاز
1 پاسخ 415 بازدید

من میخوام یه عکس که توی دیتابیس دارم رو بفرستم به استیمول ... اون بصورت بایت ذخیره شده و ... ;] = image2; Report["image4"] = image3;...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 61 بازدید

سلام خدمت دوستان عزیز من یه فرمی طراحی کردم در یه اندازه خاص حالا از روی پنجره میخوام که دکمه ... میشه موقع بزرگ شدن . ممنون میشم راهنمایی کنید ....

سوال پرسیده
+1 امتیاز
1 پاسخ 37 بازدید

سلام داخل ویژوال وقتی مسیر toole>sql server>new queryرو باز میکنم در قسمت local سروری وجود نداره که بهش connect بشم!!!...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط parsa662 (105 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 277 بازدید

سلام دوستان شرمنده ولی مشتری برنامش رو ازم گرفته و وقتی روی سیستمش نصب میکنه نمیتونه وارد دیتا بیس ... تو نت هم دارم میگردم و چیزی نیافتم تا حالا...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 55 بازدید

باسلام خدمت دوستان در داخل visual studio مسیر tools>sql server>new query رو باز میکنم اما ... هرچی اسم به دیتابیس میدم Error میده علتش چیه؟؟؟...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 53 بازدید

سلام. من میخوام با کلیک بر روی یک دکمه یک فایل باز بشه اما از Resources نه از حافظه کامپیوتر ... فایل بجای باز شدن از حافظه از Resources باز بشه...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط program (102 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 44 بازدید

با سلام و خسته نباشید در مبحث linq to sql از طریق server explorer جدول ایجاد میکنم و داده ها را ... ی linq to sql classes وجود نداره!!! علتش چیه؟...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 57 بازدید

سلام من قصد دارم که در گرید ویویی که دارم آخرین ستونش رو نمودار بزارم این چجوری میشه؟ یعنی هر سطر آخرش یه نمودار باشه این امکان پذیره؟...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 56 بازدید

با سلام یک فایل txt دارم که داخلش به صورت xml ذخیره شده حالا می خوام بخونم.و مقدار بین < ... برنامه نمیده ممنونم میشم راهنمایی کنید با هر روش ممکن...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط hasanalinejad (347 امتیاز) 7 31 113
0 امتیاز
1 پاسخ 27 بازدید

سلام دوستان من میخوام یه خروجی از sql بگیرم و تو یه databaseدیگه بریزمشون. این روند شاید چندین بار و ... . میشه کمکم کنید و بگید کدش چجوری میشه ؟...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 73 بازدید

سلام من با کنترل Gmap کارمیکنم مشکلم اینه وقتی میخواهم بهم مسیر اتوماتیک بده خطا میده اینم کد خطا و برنامه...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط sini1365 (222 امتیاز) 4 28 49
0 امتیاز
1 پاسخ 68 بازدید

سلام وقت اساتید بخیر من در طرف اس کیو ال یک جدول دارم که یک ستونش تاریخ میلادی داره البته ... لودد دیتا گرید چه چیزی بنویسم؟ ممنون از توجه عزیزان...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط farzadini (102 امتیاز) 2
سوال جدید

2,342 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,962 کاربر

دسته بندی ها

...