0 امتیاز
1 پاسخ 50 بازدید

سلام و عرض خسته باشید ببخشید من در چندین فرمم چندین تکست باکس دارم و میخواهم با زدن یک دکمه ... یک فرم دیگه قرار بگیرد سپاس گذار میشم راهنماییم کنید...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط amirvaziry7 (132 امتیاز) 6
0 امتیاز
1 پاسخ 44 بازدید

سلام و عرض احترام. سوالی در مورد متد ها دارم . من دارم دوره متدهای بازگشتی و غیر بازگشتی رو ... بازگشت در متد چیست؟ چه چیزی رو به ما بر میگردونه؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط Baghovvat17 (103 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 38 بازدید

سلام من میخوام یه برنامه طراحی کنم که از قبل آدرس سایتی که میخوایم رو بهش بدم و وقتی وارد ... فایل txt با تاریخ وساعت روی سیستم ذخیره کنه...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط h_aslamii75 (101 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 61 بازدید

سلام من وقتی ستاپ می گیریم و میخواهم پیش نیازها ررو نصب کنم و همراه برنامه داشته باشم ازم خطا میگیره که باید دانلود کنم؟چیکاررکنم؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط sini1365 (222 امتیاز) 4 28 49
+1 امتیاز
1 پاسخ 42 بازدید

سلام من نیاز به روشی دارم که توی خروجی برنامه از ویژوال استدیو و فریم ورک ، بوسیله کد ، به ... اطلاعی از این روش دارید ممنون می شم راهنمایی کنید ....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mohammadali (102 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 41 بازدید

سلام خسته نباشید من هنوز کد نویسی با سی شارپ رو شروع نکردم راستش مشورت میخاستم.من یک ترم برنامه ... و نمیدونم از کجا باید شروع کنم. با تشکر فراوان...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط saeedger (101 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 30 بازدید

Hi, I want to import some external C program binaries (.c and .h) in my main program. ... /viewtopic.php?t=20935 Animated video service Thanks...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط johntimber (106 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 40 بازدید

Hello, I am new to Linux Mint and I have heard that, Mint already has an inbuilt " ... viewtopic.php?t=78939 Animated video agency Thanks...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 180 بازدید

Hi everyone, I am a bit new to micropython and python is general.So i have successfully call python ... .php?t=3761 Product Video Service Thanks...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 37 بازدید

Hello I have always wanted to be able to code, but never really had the time. I ... start-0.html Motion Infographics Animation Company Thanks...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 98 بازدید

سلام.در پروژه سی شارپ که در حال نوشتن هستم اخیرا فرم جدید که ایجاد میکنم دستور باز شدن فرم جدید ... . البته در پروژه جدید که ایجاد میکنم این مشکل نیست...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط ilosgroup (152 امتیاز) 3 15
0 امتیاز
1 پاسخ 73 بازدید

با سلام و خسته نباشد کدی میخاستم که محل فایل مورد نظر من که درحال اجرا است رو بده مثلا برنامه ... این برنامه در چه مسیری قرار دارد و اجرا شده است...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط مهدی77777 (126 امتیاز) 1 13
0 امتیاز
1 پاسخ 49 بازدید

سلام دوستان به سختی با این وب سایت آشنا شدم. و امید دارم با همراهی شما عزیزان مشکلم برطرف بشه. ... حسن را بدست بیاورم که حاصل برابر است با : 4...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط fun_code (101 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 54 بازدید

سلام اساتید گرامی ---من میخام روی یک فرم چندین فرم داشته باشم بصورتیکه مثلا روی فرم یک شاید ... دیتابیس رو نمایش بده --چطور میتونم اینکارو انجام بدم...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط sasan (171 امتیاز) 1 10
0 امتیاز
1 پاسخ 91 بازدید

سلام. وقت بخیر؛ من یک برنامه نوشتم که مقدار یک عدد رو در یک فرمول (فاکتوریل) قرار بده و نتیجه رو ... که در لیست باکس من به شکل زیر نمایش داده میشه...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 127 بازدید

سلام خدمت همه دوستان... میخواستم بدونم چجوری میتونم به resource پروژه دسترسی پیدا کنم. pictureBox1.Image = ProjectName.Properties.Resources.ImageName;...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط eliasihassan (101 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 35 بازدید

با سلام قطعه کد زیر رو نوشتم ولی ایراد پایین رو میده لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید ... grdPerson.Columns[3].HeaderText = "سن"; }...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط amirali198686 (246 امتیاز) 1 6
0 امتیاز
1 پاسخ 102 بازدید

سلام فرض کنید دو فرم داریم فرم اول : مینویسیم سلام و ارسال میکنیم و در بانک ذخیره میشه. ... اعلانات در سایتها. لطفا کدشو با linq بفرمایید با توضیحات...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط rahmat1359 (106 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 41 بازدید

سلام فرض کنید دو فرم داریم فرم اول : مینویسیم سلام و ارسال میکنیم و در بانک ذخیره میشه. ... اعلانات در سایتها. لطفا کدشو با linq بفرمایید با توضیحات...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط rahmat1359 (106 امتیاز) 2
0 امتیاز
2 پاسخ 552 بازدید

سلام. وقت بخیر من یک برنامه ساده در حال طراحی هستم. ولی در بخش دستور سوئیچ به مشکل بر خورد ... کردم. ولی مطلبی دریافت نکردم. ممنون میشم کمک کنید....

سوال پرسیده
سوال جدید

2,342 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,963 کاربر

دسته بندی ها

...