0 امتیاز
2 پاسخ 91 بازدید

باسلام، من تو برنامه ای که درست کردم از مسیج باکس فارسی استفاده کردم ولی وقتی از برنامه فایل ستاپ تهیه ... ) کل برنامه م از کار می افته و ارور میده...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mohammad7034 (106 امتیاز) 3
0 امتیاز
1 پاسخ 86 بازدید

با سلام ، چطور میشه از بستن برنامه با دکمه های ctrl + Alt + Delete جلوگیری کرد ؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط 54Majid (246 امتیاز) 2 10
0 امتیاز
1 پاسخ 40 بازدید

با عرض سلام و خسته نباشید یه برنامه به زبان سی شارپ نوشتم و روی سیستم کاربر نصب کردم ، ولی در سیستم ... بود نسبت به سیستم خودم . مشکل از کجا هست ؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط C-net (128 امتیاز) 1 6
0 امتیاز
1 پاسخ 37 بازدید

سلام من به دنبال نوشتن برنامه ای برای ثبت نام وام ازدواج هستم https://ve.cbi.ir/tasreq.aspx آدرس ... بخش دیگه ای برام نشون بده. لطفا کمکم کنید مرسی...

0 امتیاز
1 پاسخ 173 بازدید

سلام. برنامه ایی نوشتم که بصورت شبکه ایی کار میکنه ،در سیستمی pc1 که دیتابیس قرار داده پس از ... sql در سرور انجام بشه لطفا کامل توضیح دهید.تشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط ilosgroup (152 امتیاز) 3 15
0 امتیاز
1 پاسخ 46 بازدید

سلام من میخوام یه پروژه نقشه کشی بنویسم خب اول باید یه پنل بزارم و بتونم نقشه ای که علائمم رو ... تنظیم کردم با کلیک روی یه دکمه دیگه بیارم توی پنل...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط M.eb (102 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 58 بازدید

با سلام من سوالی داشتم مبنی بر این که چطوری می تونیم با استفاده از یک سرور تعدادی کلاینت را برای ... کنید و اگر مرجعی برای این کار دارید معرفی کنید.....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mopo0098 (101 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 134 بازدید

با سلام چطور میشود بدون استفاده از تکست باکس رکورد وارد دیتابیس کرد و ذخیره کرد چه بصورت یک کورد یا چندین رکورد پشت سر هم باتشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط manoochehr_gh (101 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 63 بازدید

سلام اگه ی جدول داشته باشیم با دو ستون، شامل نام و سال با داده های علی 1380 احمد 1390 رضا 1380 ... خروجی رو بگیریم؟ علی|رضا|محمد 1380 احمد| امیر 1390...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط samirach (108 امتیاز) 3
0 امتیاز
1 پاسخ 46 بازدید

سلام اگه ی جدول داشته باشیم، با سه ستون، شامل کالا و قیمت و تاریخ فروش و برای بعضی از کالاها، ... قیمت دارند، اون ها هم باید در خروجی نمایش داده بشن...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 43 بازدید

با سلام چطور میشه به ازای هر پوشه دلخواه کاربر در مسیری دلخواه یک shortcut برای آن پوشه بسازیم؟ با تشکر و سپاس فراوان...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط salam_jv (101 امتیاز) 2
0 امتیاز
0 پاسخ 59 بازدید

سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیز سوالم تکراریه اما جوابهای موجود در سایت نتونتست مشکلم رو حل کنه طبق ... هستم و در صورت امکان جوری بگید که متوجه بشم...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط hadi_vafaii (102 امتیاز) 1 3
0 امتیاز
1 پاسخ 88 بازدید

سلام و عرض ادب من توی برنامم که از نوع windows form سی شارپ هستش میخوام فایل pdf رو نمایش بدم ... روی فایل باز شده غیر فعال کنم لطفا راهنمایی کنید....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mohsenmousavi (101 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 55 بازدید

سلام ، سورسی هست که بشه هارد یا درایو ها ( جداگانه) رو فرمت کرد ؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط 54Majid (246 امتیاز) 2 10
0 امتیاز
1 پاسخ 96 بازدید

سلام چگونه نوع داده varchar را در تابع sum استفاده کنیم؟؟ در sql server این کد رو قبول نمیکنه Sum (cast (column name as int))...

سوال پرسیده
0 امتیاز
2 پاسخ 383 بازدید

سلام بخشید ، من یک پروژه با سی شارپ ورژن 2015 نوشتم که متصل به Sql Server 2016 هست ، روی ... ; /> </startup> </configuration>...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط C-net (128 امتیاز) 1 6
0 امتیاز
1 پاسخ 54 بازدید

با سلام خدمت دوستان متخصص میخوام یک آرایه دوبعدی رو مرتب کنم به گونه ای که جایگاه اولیه عناصر ... نمیدونم چطور این کار رو توی سی شارپ انجام بدم...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط juzepe (110 امتیاز) 3
0 امتیاز
1 پاسخ 64 بازدید

سلام دارم یه نرم افزار نقشه کشی برق میسازم که برای نوشتن اسم پروژه یا اسم نقشه کش و چیزای دیگه ... هر خونه جدول رو هم تغییر بدم میشه کمکم کنین ممنون...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط M.eb (102 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 47 بازدید

سلام، من میخوام اطلاعات تکست باکس موجود در یک فرم رو از طریق یک فرم دیگه در دیتابیس ذخیره کنم لطفا راهنمایی کنین.ممنون...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط khalil (103 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 289 بازدید

سلام خدمت دوستان و اساتید من آموزش save file dialog رو تازه دیدم و متوجه شدم اما فقط برای ... همشونو زیر هم تو فایل متنی ذخیره کنم باید چیکار کنم...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط alirezastr (101 امتیاز) 2
سوال جدید

2,342 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,963 کاربر

دسته بندی ها

...