+1 امتیاز
0 پاسخ 78 بازدید

سلام میخواستم تو معماری سه لایه از saqldatareader استفاده کنم تو اموزش ها چیزی دستگیرم نشد من برا ی ... های دکمم رو نتونسم بنویسم ممنون اگه کمک کنید...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط m.gh (133 امتیاز) 1 3 18
+1 امتیاز
0 پاسخ 128 بازدید

سلام بر دوستان متخصص من سه فایل FarsiLibrary.Resources.dll و FarsiLibrary.Utils.dll و FarsiLibrary. ... باشد. ممنونم از راهنمایی دوستان پیغام خطا:...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط غلامرضا (217 امتیاز) 2 10 32
+3 امتیاز
0 پاسخ 180 بازدید

سلام دوستان یک فرم داریم با عنواع کنترول مثل تکس باکس ، لیبل ، لیست و ...... میخوام وقتی روی ... کردم مقدار این کنترول ها ارسال بشه برای دیتا تیبل ....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط Mr.mohammad (144 امتیاز) 1 6 21
0 امتیاز
0 پاسخ 83 بازدید

سلام برای غیر فعال کردن دانلود فایل باید پورت دانلود رو غیر فعال کنیم؟ اگر این روش درست هست ، چطوری با سی شارپ از دانلود فایل جلوگیری کنم؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط حمید (1,019 امتیاز) 1 23 74
0 امتیاز
0 پاسخ 91 بازدید

با سلام و خسته نباشی چطور میشه وقتی کسی با ما تماس میگیره شماره آن در برنامه نمایش داده شود؟؟ با تشکر از شما...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط ArashSotoode (155 امتیاز) 1 7 15
0 امتیاز
0 پاسخ 375 بازدید

سلام به همه ... دوستان من از دیتابیس یک اسکریپت گرفتم ... چطور میشه از روی این اسکریپت تو برنامه ... ضایعی بید) . لطفا جسته و گریخته جواب ندین :)...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط ghasem110deh (1,141 امتیاز) 1 17 72
0 امتیاز
1 پاسخ 131 بازدید

سلام ... در مرحله ی 4 این آموزش وقتی بر روی Service - based Database کلیک می کنم با این خطا رو به ... کنم ؟ آیا از این روش هم Dataset ایجاد می شود ؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط سهرابیان (206 امتیاز) 3 10 32
0 امتیاز
0 پاسخ 68 بازدید

به عرض سلام چطور مثلا سطر اول و ستون اول listview را درون تکس باکس بریزم و سوال دیگرم در ... دارو update کنم لطفا بهترین راه را به من آموزش دهید...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط hasanalinejad (347 امتیاز) 7 31 113
+1 امتیاز
1 پاسخ 214 بازدید

سلام دوستان عزیز من تکس باکس های فرم رو پاس دادم به استیمول . یه مشکلی هست وقتی گزارش رو میبندم ... کش شده چطور میتونم این کش رو حذف کنم ممنون...

سوال پرسیده
0 امتیاز
0 پاسخ 78 بازدید

سلام ،مرسی از پاسخ دهی سریع تون . یه ارایه دو بعدی دارم اگر بشه بر اساس خانه اول مرتب سازی کنم و ... اول با ارزش دارند رو در یه ارایه دیگه کپی کنم....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط الهه (130 امتیاز) 1 1 11
0 امتیاز
1 پاسخ 71 بازدید

سلام چطور میتونم در یه ارایه خونه های قرار گیری دوتا عدد بزرگ رو پیدا کنم؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط الهه (130 امتیاز) 1 1 11
–1 امتیاز
0 پاسخ 144 بازدید

می دانم تکرای است .اما در آموزشها های مختلف به نتیجه ی مشخصی نرسیدم اما سوال: چگونه دیتابیس ... کنه ممنون میشم به صورت آموزشی و جامع توضیح بدین...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mmzz91 (469 امتیاز) 9 35 73
+1 امتیاز
1 پاسخ 159 بازدید

سلام دوستان یک فرم دارم 30 تا تکس باکس داره میخوام مقدار این تکس باکس ها با هم جمع بشه و در یک ... به صورت ساده و با حجم کد بالا این کارو انجام بدم...

سوال پرسیده
+1 امتیاز
1 پاسخ 123 بازدید

سلام و خسته نباشید. سوال من اینه که من ی سری چک باکس دارم وقتی اون ها رو تیک میزنم اطلاعات چک ... و تو دیتا بیس ذخیره. ممنونم.موفق باشید...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mahdi22 (121 امتیاز) 1 2 11
0 امتیاز
0 پاسخ 70 بازدید

سلام ، خسته نباشید برنامه ای به زبان #C نوشتم که می خوام وقتی روی باتن پاسخ کلیک می کنم ... درست منظورم رو رسونده باشم. ممنووون از زحمات شما...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط sara (137 امتیاز) 1
+1 امتیاز
1 پاسخ 173 بازدید

سلام استاد گرامی خسته نباشی، سوال من اینه که من چند تا text box دارم که اطلاعات رو داخل grid vew نمایش ... نمایش بدم یعنی در دو فرم مجزا. یا حق....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mahdi22 (121 امتیاز) 1 2 11
0 امتیاز
1 پاسخ 88 بازدید

با سلام از دو جدول مختلف که مربوط به درآمد و هزینه ها هست میخوام گزارشی تهیه کنم ... AND @date2) GROUP BY IDFaktor.DateInsertFaktor, Cost.DateInsert...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط baharbin (741 امتیاز) 1 14 52
0 امتیاز
0 پاسخ 59 بازدید

چطور برنامه رو جوری بنویسیم که موقع End Process کردن ارور access denied بده؟ و چطور موقع Delete کردن ... همون ارور رو بده؟ کلاً نشه برنامه رو بست....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط ArCheR (195 امتیاز) 1 7 26
0 امتیاز
1 پاسخ 71 بازدید

سلام چطور میشه ریبون بار رو مینیمایز کرد(با کد نویسی) به صورتی که پیش نمایش هم داشته باشه؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط abbas (131 امتیاز) 1
+1 امتیاز
2 پاسخ 133 بازدید

چطوری این کدم را توی کلاس بزارم و در هرجای برنامه ازش استفاده کنم؟ private void BG() { if (Application. ... ] != null) { logo.Visible = false; } }...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط aliramazani (164 امتیاز) 4 20
سوال جدید

2,342 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,963 کاربر

دسته بندی ها

...