0 امتیاز
1 پاسخ 760 بازدید

سلام میخام از طریق( Windows form Application (c sharp سه جدول در SQL بسازم ارتباط یک به چند ... ADO یا با دستورات ساده) زنده باشید و عیدتون مبارک...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط Mr.Nezam (110 امتیاز) 1 2 9
0 امتیاز
1 پاسخ 137 بازدید

دوستان من میخوام با سی شارپ شکل زیر رو رسم کنم لطفا راهنمایی بفرمایید...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط Mr.mohammad (144 امتیاز) 1 6 21
0 امتیاز
1 پاسخ 95 بازدید

سلام . من myoledb رو نصب کردم ولی هنگام اتصال به مای اس کیو الم ارور زیر رو میده . کسی میدونه چرا ؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mohsen3zar (1,666 امتیاز) 8 21 78
0 امتیاز
1 پاسخ 356 بازدید

با سلام خدمت شما من سوالی برام پیش اومده ک چطور میشه بعد از import کردن اکسل در دیتاگرید آنرا در ... ب رکورد آن در دیتابیس ذخیره شود با تشکر از شما...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط ArashSotoode (155 امتیاز) 1 7 15
0 امتیاز
0 پاسخ 98 بازدید

سلام. وقتی کاربر چیزی رو داخل فرم وارد میکنه می خوام در صورت خروج بپرسه آیا اطمینان از خروج دارید ... خط کدی که تغییرات در فرم رو خودش متوجه بشه....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mohsen.irim (212 امتیاز) 4 13 42
+1 امتیاز
1 پاسخ 830 بازدید

سلام . خواستم بپرسم چطوری میتونم توی سی شارپ با استفاده از Server Explorer به دیتابیس تحت وب ( ... چطوری باید اینکارو بکنم ؟؟؟؟ ممنون میشم کمک کنید...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mohsen3zar (1,666 امتیاز) 8 21 78
0 امتیاز
1 پاسخ 83 بازدید

سلام عرض می کنم خدمت دوستان عزیزم میخواستم بپرسم راهی هست که بوسیله آن (بدون کد نویسی تک تک ... چگونه در میان 54 صفحه آموزشهای سایت جستجو نمایم؟)...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط غلامرضا (217 امتیاز) 2 10 32
0 امتیاز
1 پاسخ 114 بازدید

سلام به همه ، اگر من بخوام از یک Google Dork در داخل یک TextBox استفاده کنم و نتیجه اون رو داخل یک لیست باکس ببینم باید چطوری پیش برم ؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط AmirKouhkan (115 امتیاز) 5
0 امتیاز
1 پاسخ 124 بازدید

با سلام امکان رنگی شدن سطرا datagridview با حرکت موس روی آن وجود دارد.آیا این امکان وجود دارد با حرکت روی هر سلول سطر,تمام سطر رنگی شود؟ با تشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط amirreyhaneh (104 امتیاز) 4
–1 امتیاز
1 پاسخ 86 بازدید

با استفاده از چه نرم افزار هایی میتونم یک آیکون با فرمت icoبرای شرت کات نرم افزارم طراحی کنم؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط SaeedD (119 امتیاز) 4 14
0 امتیاز
1 پاسخ 90 بازدید

سلام خسته نباشید من دانشجوی نرم افزار هستم میخام سی شارپ را به طور کامل و ساده یاد بگیرم ولی ... یا یه سایتی رو برام معرفی کنید ممنون موفق باشید...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط arashmaleki (101 امتیاز) 3
–1 امتیاز
1 پاسخ 153 بازدید

چجوری میشه برای نرم افزار نوشته شده امکان بروز رسانی بدون حذف و نصب مجدد قرار دادوچجوری باید این فایل رو ایجاد کرد؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط SaeedD (119 امتیاز) 4 14
+2 امتیاز
1 پاسخ 77 بازدید

لطفا در خصوص crystalReportViewer و طریقه نصب آن توضیح دهیدمن از vs2013 استفاده می کنم و در پروژه ... نصب مورد بالا امکان اجرا نمی باشد.سپاس فراوان...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط hasansalmani (104 امتیاز) 1 5
0 امتیاز
1 پاسخ 105 بازدید

سلام وقتی میخوام یە فیلد edit کنم مثلا فیلد 6 رو راست میرە فیلد اول edit میکنە ... .SubmitChanges(); dataGridViewX1.DataSource = db.tb_imports; }...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط Source (121 امتیاز) 1 4 10
+1 امتیاز
1 پاسخ 113 بازدید

سلام. همانطور که می دانید با زدن کلید تب فوکس به خانه بعدی منتقل می شود چطور می توان وقتی به خانه ... سطر برود. یعنی 4 به کل نادیده گرفته شود. تشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mohsen.irim (212 امتیاز) 4 13 42
0 امتیاز
1 پاسخ 120 بازدید

سلام چجوری عکس رو در کوئری delete و Edit قرار بدم ؟ عکس رو بە صورت باینری در ... db.SubmitChanges(); dataGridViewX1.DataSource = db.test_tables; }...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط Source (121 امتیاز) 1 4 10
0 امتیاز
0 پاسخ 62 بازدید

سلام دوستان گلم من می خواهم از طریق کد نویسی و asp.net و سی شارپ صفحه html رو که از طریق jquery ... بدم تا بتونم صفحات html رو ذخیره کنم ؟ با سپاس...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط djary (106 امتیاز) 5
0 امتیاز
0 پاسخ 85 بازدید

با سلام من دو گروب باکس دارم که که تاریخ و ساعت -و مبلغ را درخود نشون میده مثل تصویر ... ها را در گزارش با stimulsoft بیاورم ممنون میشم راهنمایی کنید...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mmzz91 (469 امتیاز) 9 35 73
0 امتیاز
1 پاسخ 498 بازدید

سلام دوستان عزیز من در برنامم از دیتا گرید کامپوننت تلریک استفاده میکنم میخوام از محتوای دیتا ... قابلیت به صورت پیشفرض وجود در در این کامپوننت...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط Mr.mohammad (144 امتیاز) 1 6 21
0 امتیاز
1 پاسخ 242 بازدید

وقتی اتصال پایگاه داده را بخواهم در همان فولدر data محل پیش فرض محل نصب sql در درایو c برقرار ... لطفا راهنمایی بفرمایید و از زحمات شما هم سپاسگذارم....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط hasansalmani (104 امتیاز) 1 5
سوال جدید

2,342 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,963 کاربر

دسته بندی ها

...