+2 امتیاز
1 پاسخ 120 بازدید

سلام من برای انجام پروژم نیاز دارم بیش از یک اطلاعات رو وارد یک تکست باکس کنم داخل یکی از ... SQL قرار میگیره اگر سوالم مفهومه لطفا راهنمایی کنین....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط nazanin (195 امتیاز) 1 11 40
0 امتیاز
1 پاسخ 1,205 بازدید

سلام باتشکر از زحمات مسئولین سایت من سه فایل FarsiLibrary.Resources.dll و FarsiLibrary.Utils.dll و ... استفاده کند. ممنونم از راهنمایی شما با تشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط غلامرضا (217 امتیاز) 2 10 32
+1 امتیاز
1 پاسخ 410 بازدید

سلام من یک برنامه دارم با چند فرم و یک برنامه دیگر با چند فرم من یکی از فرمهای اول ... دوم انتقال بدم دقت کنید فقط یک فرمشو چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط sini1365 (222 امتیاز) 4 28 49
–1 امتیاز
0 پاسخ 82 بازدید

با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم چگونه میتوانم دو فایل ویدئو ای را در کامپننت windows Media ... اتمام دومی ، شروع به پخش اولی بکنه با تشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط ahmadf1379 (125 امتیاز) 2 14
0 امتیاز
0 پاسخ 628 بازدید

با عرض سلام وخسته نباشید من بر روی فرمم یک maskedTextBox1 دارم که به این صورت 26/12/1393 تاریخ را ... شد رنگ 12 و پس زمینه اش تغییر کند با تشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط hasanalinejad (347 امتیاز) 7 31 113
+1 امتیاز
0 پاسخ 68 بازدید

با عرض سلام مانند تصویر زیر کلماتی را درون تکس باکس مینویسیم و رنگ تمامی داروهائی که با این کلمات ... قرمز در می اید چه کاری انجام شده است با تشکر...

سوال پرسیده
0 امتیاز
0 پاسخ 249 بازدید

سلام. من یک برنامه با سی شارپ نوشته ام که به دیتا بیس اکسس متصل است ... } crystalReportViewer1.ReportSource = cryRpt; crystalReportViewer1.Refresh();...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mohsen.irim (212 امتیاز) 4 13 42
0 امتیاز
0 پاسخ 84 بازدید

با سلام ، اخیرا با سایت شما آشنا شدم و کلاسی دانلود کردم برای پرینت از دیتاگرید ولی با اینکه کلاس ... قفل میشود . لطفا راهنمایی بفرمایید . با تشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط btaghaddosi (101 امتیاز) 3
0 امتیاز
1 پاسخ 147 بازدید

سلام ابتدا از سایت خوبتون و همچنین فراهم آرودن امکان پرسش و پاسخ بسیار سپاسگزار هستم. در ابتدا ... امکانش هست آموزشی ازش قرار بدین . باسپاس فراوان....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط djary (106 امتیاز) 5
0 امتیاز
1 پاسخ 143 بازدید

دیتابیس اکسس میخوام در جدول ذگر شده بعد از جستچو بیشترین عدد پیدا بشه و توی تکس باکس نشون ... .Fill(dtResult1); maxtxt.Text = dtResult1.ToString();...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط aliramazani (164 امتیاز) 4 20
0 امتیاز
1 پاسخ 90 بازدید

با سلام سوال دارم درمورد این که چطور میتونم شی ای رو به طرف شی دیگه حرکت بدم و این حرکت رو ببینم ... به لیبل 1 نمایش داده شه و سریع جابه جا نشه }...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط Rextor (350 امتیاز) 1 6 29
+1 امتیاز
0 پاسخ 78 بازدید

چاپ n دایره با استفاده از موس در picturebox اگه میشه توضیح بدید.برای بازی تیک تاک تو میخوام ممنون....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط esi (102 امتیاز) 3
0 امتیاز
1 پاسخ 121 بازدید

FileStream f = new FileStream("name.cs", FileMode.Create); StreamWriter stw = new StreamWriter( ... کد غیر فعال کنم تا بتونم تو فایل بنویسم؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط حمید (1,019 امتیاز) 1 23 74
–1 امتیاز
1 پاسخ 502 بازدید

سلام، خسته نباشید پروژه ای می نویسم که در یکی از جداول بانک درخواستهایی از کاربران متفاوت ذخیره ... the collection. Parameter name: index در خط 14...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط sara (137 امتیاز) 1
0 امتیاز
1 پاسخ 96 بازدید

با عرض سلام و خسته نباشید ، میخواستم بدونم چگونه میتونم دیتابیس نرم افزار خودم رو هی آپدیتش کنم جوری ... آپدیت شه ، باتشکر ( به طور آنلاین) ftp دارم...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط ahmadf1379 (125 امتیاز) 2 14
0 امتیاز
1 پاسخ 88 بازدید

سلام چه کاری انجام دهیم وقتی autocomplate انجام میدهیم اگر ده ردیف پیدا شد پتج ردیف اول را نشان ... میشود رنگش در autocomplate فرق کند با تشکر...

سوال پرسیده
+1 امتیاز
1 پاسخ 89 بازدید

سلام من یک سوال داشتم چطور می شه کاری کرد که از یک کلاس فقط بتوان یک object به صورت run time ساخت . یعنی یه جوری دسترسی هارو کنترل کرد....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط sepideh (115 امتیاز) 8
+1 امتیاز
0 پاسخ 70 بازدید

من یه فایل تکست دارم که شامل توالی های مختلف از 4 حرف مثلا ABCD می باشد می خوام وقتی N=1 ... .هیچ تکراری یافت نشود. راه پیشنهادی دوستان چی هست؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط minaalamshahi (102 امتیاز) 3
0 امتیاز
1 پاسخ 114 بازدید

سلام من یک نرم افزار نوشتم که بانکش اکسسزه وقتی نصبش می کنم هر کاربری میتواند به فایل نصب دسترسی پیدا کنه و بانک رو دستکاری کنه چیکار کنم؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط sini1365 (222 امتیاز) 4 28 49
–1 امتیاز
1 پاسخ 196 بازدید

با عرض سلام من بر روی پایگاه داده عملیات update را انجام میدهم و پایگاه داده من در درایو ویندوز ... است در ویندوز xp چنین مشکلی را ندارم با تشکر...

سوال پرسیده
سوال جدید

2,342 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,963 کاربر

دسته بندی ها

...