0 امتیاز
0 پاسخ 50 بازدید

سلام اساتید گرامی لطفا راهنمایی کنید توی سی شارپ مدیا پلیر رو از کامپوننت ها اضافه کردم برنامه اش ... خیلی گشتم اما جوابی پیدا نمی کنم . با تشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط sajjad_mi (107 امتیاز) 2
0 امتیاز
0 پاسخ 67 بازدید

سلام اساتید گرامی لطفا راهنمایی کنید توی سی شارپ مدیا پلیر رو از کامپوننت ها اضافه کردم برنامه اش ... خیلی گشتم اما جوابی پیدا نمی کنم . با تشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط sajjad_mi (107 امتیاز) 2
0 امتیاز
0 پاسخ 47 بازدید

سلام من میخواستم فوتر پوسته اندرفیلد قسمت کپی رایت و... رو ویرایش کنم اما در بخش ویرایش ... ویرایشش کنم چون پیداش نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mojtaba_farrokhi (101 امتیاز) 2
0 امتیاز
0 پاسخ 49 بازدید

داخل استیمون در متد before print چطور کد بنویسم که سایز فونت text1 را برابر با مقدار فیلد fsize که ... قرمز و مشکلی قرار بده ؟ لطفا منو راهنمایی کنید...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mehdi2017 (101 امتیاز) 2
0 امتیاز
0 پاسخ 43 بازدید

سلام یک مشکلی دارم در موضوع طول میدان اعداد اعشاری .اونم اینکه float 345.125; %3f و ... ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.خیلی گشتم پیدا نکردم چیزی...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mr.faramarz (101 امتیاز) 2
0 امتیاز
0 پاسخ 59 بازدید

سلام میخواستم بدونم این روش http://www.w3-farsi.com/%D9%BE%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%DB%8C%DA%A9 ... چطوری میشه با Entity Framework پیاده کرد...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط asiatec (356 امتیاز) 16 53
0 امتیاز
0 پاسخ 57 بازدید

سلام خسته نباشید خدمت دوستان عزیز من وقتی بک آپ بگیرم میگه دیتابیس شما موجود نیست من دیتابیسم جفت ... موجود نیست اگه میشه لطفا کمکم کنین باتشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط ml1375 (113 امتیاز) 2
0 امتیاز
0 پاسخ 42 بازدید

سلام ببخشید مکان نوشتن کد ها (پراسیجیر) نویسی در sqlitemanager کجاست؟ یا مثلا اگه بخوام یه فیلدی ... قابلیت کپی داره و اصلا ویرایش نمیشه! ممنون....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط pouyan4938 (594 امتیاز) 1 6 33
0 امتیاز
0 پاسخ 87 بازدید

سلام.چطور میشه در یک کمبوباکس که حالت جستجو داره با هر بار جستجو تعدادی را بعنوان مقادیر ... شاید منظورم رو به درستی نرسوندم خواهشا کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط ilosgroup (152 امتیاز) 3 15
0 امتیاز
0 پاسخ 65 بازدید

با سلام و عرض ادب یک آرایه بصورت زیر تعریف کردم Char[,] Chars = new char[100, 5]; و ... خیلی نیاز به کمک دارم و ممنون میشم راهنماییم کنید باتشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط zahrarezaei040 (101 امتیاز) 2
+1 امتیاز
0 پاسخ 46 بازدید

سلام دوستان من توی برنامم دکمه ای قرار داده ام و زنمانی که کاربر اون دکمه رو فشار داد از ... مدیریت و رفع این اروور تو این شرایط باید چیکار کنم؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط pouyan4938 (594 امتیاز) 1 6 33
0 امتیاز
0 پاسخ 63 بازدید

سلام من میخوام یه سری کد بنویسم که بعنوان DLL تو نرم افزارهای مختلف مثل MDaemon که واسه ایمیل ... از Class Library استفاده کنم و تنظیم خاصی نمیخواد....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mahyar501 (108 امتیاز) 4
0 امتیاز
0 پاسخ 42 بازدید

میخواستم ببینم من میتونیم توی گزارش رنگ چاپ کنم مثلا من در یک ارایه کدهای RGB چند رنگ رو دارم حالا ... مربع باشه که با رنگ کد مورد نظر پر شده باشه...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mahdi_mh97 (139 امتیاز) 2 4 15
0 امتیاز
0 پاسخ 67 بازدید

#سوال سلام دوستان من میخوام اطلاعات یک جدول n*m رو در دیتابیس sql ذخیره کنم اطلاعات مربوط به ... سرعت زیاد بتونم این اطلاعات رو در sql ذخیره کنم...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mahdi_mh97 (139 امتیاز) 2 4 15
0 امتیاز
0 پاسخ 43 بازدید

سلام دوستان عزیز من میخوام توی سی شارپ از نتایج گوگل برای تگ سازی استفاده کنم مثلا یه متن توی ... بازی و ... ممنون میشم بصورت مبتدی راهنمایی کنید...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط soheilnew (111 امتیاز) 1 4
0 امتیاز
0 پاسخ 75 بازدید

سلام میخوام عنوان های سرچ شده در نتایج گوگل را داخل یه ریچ تکست باکس بریزم اول سورس صفحه رو ... str1.Substring(0, i); richTextBox3.Text = str1;}...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط soheilnew (111 امتیاز) 1 4
0 امتیاز
0 پاسخ 58 بازدید

سلام دوستان من عکسهایی را در دیتابیس ذخیره کرده ام ولی هنگام نمایش در picturBox با افت کیفیت نسبت ... نمایش داده می شود؟ کسی می تونه راهنماییم کنه؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط غلامرضا (217 امتیاز) 2 10 32
0 امتیاز
0 پاسخ 80 بازدید

با سلام میخواستم ببینم چطور باید تمام اعداد داخل برنامه م(wpf , c# ) رو فارسی کنم ؟ یعنی تمام تکست باکس ها و متن ها و در کل همه چیز با تشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط a.min (217 امتیاز) 5 23
0 امتیاز
0 پاسخ 132 بازدید

با سلام. من میخوام پروژه ای که از ورژن دیگه ای از vb هست رو روی ورژن دیگه باز کنم ولی کنار اسم ... ورژن فرق می کنه یا دلیل دیگه ای هم داره؟؟ با سپاس...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط maryam_en (139 امتیاز) 1 4 20
0 امتیاز
0 پاسخ 127 بازدید

سلام و خداقوت من یه نیمچه پروژه ای رو شروع کردم ... (مبتدی هستم و اولین پروژه ام هست) ... و ... : http:/s9.picofile.comfile8273089784/BSI.rar.html...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط barman.ar16 (190 امتیاز) 11 22
سوال جدید

2,342 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,962 کاربر

دسته بندی ها

...