0 امتیاز
0 پاسخ 43 بازدید

سلام دوستان آیا در وِیژوآل استادیو این امکان وجود داره که مثل تصویر زیر بشه همراه با مقدار یک تصویر هم در دیتا گرید ارسال کرد؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط arsalan-ev (477 امتیاز) 5 20 56
+1 امتیاز
0 پاسخ 96 بازدید

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز من میخوام به اس کیو ال سرور متصل بشم روی دیتا کانکشن ... ..... چطوری باید آپدیت کنم؟لینکی نداره؟ چکار کنم؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط bat..night*horror* (166 امتیاز) 3 21
0 امتیاز
0 پاسخ 147 بازدید

با سلام کد جواب نداد سوالم رو دوباره میکنم: من 3تا گروپ باکس دارم و در هر گروپ باکس دو کمبو ... باکس 2 و 3 غیرفعال بشه امیدوارم منظورم رو رسونده باشم...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط qwqw1364 (148 امتیاز) 6 19
+1 امتیاز
0 پاسخ 140 بازدید

من چطوری میتونم یه کمبو باکس توی گرید را به یه فیلد از جدول دیتابیس متصل کنم؟ مثلا لیست محصولاتو ... از کمبو انتخاب کردم کد را خودکار بیاره. با linq...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط aliramazani (164 امتیاز) 4 20
0 امتیاز
0 پاسخ 163 بازدید

سلام ببخشید وقتی یه پروژه سی شارپ رو که قبلا دخیره کردیم باز میکنیم وقتی میخوایم اجرا بگیریم جای این که ... باید کرد ؟؟؟ ممنون از سایت خوبتون .......

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mina110 (101 امتیاز) 1 3
0 امتیاز
0 پاسخ 57 بازدید

با سلام ،من یک صفحه html دارم که عبارات ریاضی به صورت Latex درون آن نوشته شده است که هنگام ... توسط stimul ، رندر نمی شود راهی برای آن وجود دارد؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط smajid14 (101 امتیاز) 2
0 امتیاز
0 پاسخ 52 بازدید

سلام یک جدول داریم که سوال ونمره سوال ثبت میشه ما میخوایم مثلا 10 سوال داشته باشم و مجموع نمرات از ... 3 AND IdOstad=1 AND Sath =3 ORDER BY NEWID()...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط masomyanvahid (2,130 امتیاز) 7 26 143
0 امتیاز
0 پاسخ 46 بازدید

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان من یک فرم ایجاد کردم که داخلش دوتا باتون یکیش برای سوال بعدی ... گزینه که انتخاب کرده بود تیکش خورده شده باشه باتشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط bat..night*horror* (166 امتیاز) 3 21
0 امتیاز
0 پاسخ 73 بازدید

سلا م حروف کوچک فارسی کد اسکی ندارند مثلا چگونه میتوان حرف (ی) کوچک فارسی را در messagebox نمایش داد...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mojtaba1 (103 امتیاز) 1 4
0 امتیاز
0 پاسخ 172 بازدید

سلام چگونه میتوان در دیتا گرید ویو حروف فارسی را بصورت رنگی جستجو کرد یعنی در دیتا کلمات سرچ شده ... همان تعداد حروف در دیتا به رنگ قرمز جستجو شوند...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mojtaba1 (103 امتیاز) 1 4
+1 امتیاز
0 پاسخ 102 بازدید

سال نو مبارک دوستان یه سوال داشتم چطوری کلیه اطلاعات دیتاگرید رو تو زمان تو دیتابیس اکسس وارد کنیم(به ... به ستون تو دیتابیس اینسرت شه) با تشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط asiatec (356 امتیاز) 16 53
0 امتیاز
0 پاسخ 45 بازدید

سلام من owner دیتابیس رو تعییر میدم ولی وقتی بکاب میگیرم owner بکاب من باز همون قبلی میشه! بنابراین نمیتونم با برنامه ریستور کنم خطای لاگین میده...

سوال پرسیده
0 امتیاز
0 پاسخ 65 بازدید

میخواهم یه برنامه بسازم که وقتی برنامه روی سیستم نصب شدوقتی کاربر پرینت گرفت اطلاهات پرینت شامل(نام ... گرفته شده با تاریخ) رو داخل خودش ذخیره کنه...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط sino65 (110 امتیاز) 2 10
0 امتیاز
0 پاسخ 59 بازدید

سلام چطوری میشه یه فیلد که حاوی اعداد هست رو بین هر عدد فاصله ایجاد کنیم مثلا: 123466789 نمایش داده بشه 9 8 7 6 6 4 3 2 1...

سوال پرسیده
0 امتیاز
0 پاسخ 68 بازدید

سلام یه پروسیجر میخوام داشته باشم که رکورد هایی که تو یه فصل(X) از سال(X) رو نمایش بده فقط ... ماه از کاربر بگیره تو سی شارپ تشکر از زاهنمایی...

سوال پرسیده
0 امتیاز
0 پاسخ 48 بازدید

سلام من یه ویندوز سرویس نوشتن که در هر 5 دقیقه درایو خاصی رو چک کنه و فایل خاص را اگر ... قسمت onstart این کد راقرار میدهم اجرا نمیشود.لطفا کمکم کنید...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط ssvvpp (209 امتیاز) 1
0 امتیاز
0 پاسخ 77 بازدید

سلام بر دوستان مهندس سوال بنده این است که چطور می توان متن طولانی در sqlite ذخیره نمود. با تشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط غلامرضا (217 امتیاز) 2 10 32
0 امتیاز
0 پاسخ 84 بازدید

سلام من این کد رو دارم برای بررسی فیلد که معتبر است یا نه فقط مشکلش اینه که تا تکس باس ... ; myErrorProvider.GetError(ctrl) != string.Empty) return; }...

سوال پرسیده
0 امتیاز
0 پاسخ 50 بازدید

سلام دوستان کسی میتونه کمکم کنه تو عکس پایین ApiRespoce<> رو چیجوری باید استفاده کنم؟! میخوام ... میکنه برنامه چک کنه ببینه APIدرسته یا نه!!!...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط soheilrt (102 امتیاز) 3
0 امتیاز
0 پاسخ 70 بازدید

با سلام و احترام آقای ابراهیمی ممنون بابت کتاب خوبتون ، جهت ارتباط با dde server یا opc server ... را با #C مانیتور کنم ) ممنون میشم راهنمایی کنید...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط kangaziali (102 امتیاز) 2
سوال جدید

2,342 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,962 کاربر

دسته بندی ها

...