0 امتیاز
0 پاسخ 59 بازدید

سلام چطوری میتوینم بررسی کنیم از یه کلید خارجی جایی استفاده شده یا خیر مثال میخوام یه ردیف رو حذف ... از کلید خارجی جایی استفاده شده یا نه با تشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط asiatec (356 امتیاز) 16 53
0 امتیاز
0 پاسخ 75 بازدید

کد های پایین بدنه یک User Control است که در آن از یک TextBox استفاده کردم و دو خصوصیت جدید به آن ... Red; else textBox1.BackColor = Color.White; } } }...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mahdi_mh97 (139 امتیاز) 2 4 15
+1 امتیاز
0 پاسخ 75 بازدید

سلام و خسته نباشید من توی پرینت گرفتن از دیتا گرید ویو یه مشکلی دارم تعداد ستون هم 42 هست ... ویو استفاده کنم ممنون میشم اگه کمکم کنید خیلی گیرکردم...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط erfan1001 (102 امتیاز) 3
0 امتیاز
0 پاسخ 77 بازدید

سلام دوستان من یه برنامه با زبان سی شارپ تحت تکنولوژی asp.net نوشتم حالا میخوام ازش فایل اجرایی بگیرم ... مشاهده می باشد. باید چه کار کرد...؟؟؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط arsalan-ev (477 امتیاز) 5 20 56
+1 امتیاز
0 پاسخ 51 بازدید

سلام میخوام عملیات ثبت .حذف .ویرایش و جستجو را در stored procedures در Entity Framework انجام بدم کسی فیلمی چیزی داره که بتونه کمک بده ؟؟؟؟؟؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط samanbabaei (131 امتیاز) 1 2 13
+1 امتیاز
0 پاسخ 42 بازدید

سلام. چطور ميتونم رديف هاي انتخاب شده در ديتا گريد ويو را برعكس كنم. يعني اونايي كه انتخاب شدن ... اونايي كه انتخاب نشدن، انتخاب بشن. خيلي ممنون....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط majid-gh (106 امتیاز) 1 4
+1 امتیاز
0 پاسخ 63 بازدید

در تکنولوژی entity framework جچوری باید کدی را بنویسیم که وقتی یه حرف را وارد تک باکس کدریم مثلا م یا ... به طور خودکار لیست اسامی که س هست رو بیاره...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط samanbabaei (131 امتیاز) 1 2 13
+1 امتیاز
0 پاسخ 179 بازدید

با درود کد سطل رنگ که برای انجام کار تابع fill ر افراخوانی میکند موقع اجرا هنگ میکند , در واقع پس از انتخاب یک ... Point(p.X, p.Y + 1)); } } } }...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط bardia225 (109 امتیاز) 1 2 6
0 امتیاز
0 پاسخ 83 بازدید

سلام میخواستم بدونم چجوری میشه از یک تکست باکس دوکاراکتر رو تغییر داد ورشته ی به دست امده رو توی یک تکست باکس دیگه ریخت؟؟؟؟؟؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط سکتور۱۲۰۰ (124 امتیاز) 2 9
+1 امتیاز
0 پاسخ 58 بازدید

با سلام میخواستم توسط Entity Framework اطلاعت جدول رو انتقال بدم به لایه بالاتر و به یک Datagridview اختصاص بدم .. (به زبان C#) ممنون....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط مهیار (119 امتیاز) 1 8
+1 امتیاز
0 پاسخ 58 بازدید

سلام دوستان لطفا در زمنیه استگانوگرافی در سی شارپ توضیحی بدین و نحوه انجام کار چگونه هست که همراه قطعه کد باشه ممنون میشم...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط masomyanvahid (2,130 امتیاز) 7 26 143
+1 امتیاز
0 پاسخ 54 بازدید

با سلام خدمت همه دوستان سوالم در خصوص اینه که میشه مثلن اگریک پی دی اف داشته باشیم که دارای فرمت ... پی دی اف ها سرچ کنیم؟ ممنون میشم جواب بدید....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط m karimy (150 امتیاز) 1
+1 امتیاز
0 پاسخ 61 بازدید

سلام دوستان یک تکست باکسی دارم که متاسفانه زبان فارسی رو درست پشتبانی نمیکنه و وقتی ... /s6.picofile.com/file/8226664492/FastColoredTextBox.zip.html...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط samisoft (102 امتیاز) 2
+1 امتیاز
0 پاسخ 56 بازدید

سلام دوستان چه طور میتونیم با دستور سی شارپ بگیم که یک کابلی که سریال نامبرش رو میدونیم چطوری ... رو غیرفعال کنه اگر دوستان کدی دارن لطفا قرار بدن...

سوال پرسیده
+1 امتیاز
0 پاسخ 58 بازدید

سلام دوستان به تازگی دارم کار با پایگاه داده مای اس کیو ال رو توسط سی شارپ انجام می دم ... افتاده بودن کسی این کامپوننت رو نداره اینجا آپلود کنه؟؟؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط arsalan-ev (477 امتیاز) 5 20 56
+1 امتیاز
0 پاسخ 46 بازدید

با سلام مي دونيم كه در متد DrawString(String, Font, Brush, Single, Single) نقطه تعيين پرينت ... شروع رو تعيين كنيم؟ لطفا" راهنمايي كنيد ممنون...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط samandari (115 امتیاز) 8
+1 امتیاز
0 پاسخ 143 بازدید

با سلام خدمت مدیران محترم و دوستان گرامی سوالم در خصوص ارسال اطلاعات از داخل فایل اکسل به ... .Text = currentColumnRows[10 ممنون میشم راهنمایی کنید....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط m karimy (150 امتیاز) 1
+1 امتیاز
0 پاسخ 72 بازدید

سلام.من برای ستاب ساختم از اینستال شیلد2012 استفاده میکنم.. حالا یه نرم افزار دارم که باید واسش ... ..من نتم ضعیفه نمیتونم فیلم دانلود کنم.. مرسی...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mrzi (109 امتیاز) 6
+1 امتیاز
0 پاسخ 66 بازدید

سلام کسی علت خطا restore failed to server رو میدونه از SMO در بک اپ گیری استفاده کردم بک آپ رو با موفقیت میگیره ولی ریستور رو با این خطا موجاه میشم...

سوال پرسیده
+1 امتیاز
0 پاسخ 158 بازدید

باسلام خدمت مدیر سایت لطفا اگه میشه در ارتباط با سوالم بنده را راهنمایی بفرمایید فرض کنید بخواهیم تابعی را ... به form بدم و بعدش sin(30) محاسبه شود....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط studentPHD (102 امتیاز) 1 3
سوال جدید

2,342 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,960 کاربر

دسته بندی ها

...